آرشیو اخبار ۱۳۹۸

توزیع کارت هدیه در تاریخ ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه ۹۸ جهت فرا رسیدن سال ۱۳۹۹
مبلغ ۹۰ میلیون تومان بین ۵۰۰ خانواده محترم مددجو توزیع گردید


هشتمین جلسه هیات مدیره انجمن

هشتمین جلسه هیات مدیره انجمن به جهت وضعیت حادث شده و پیشگیری از  ویروس کرونا و صیانت از منابع باارزش انسانی به صورت محدود و نه به شکل وسیع، در تاریخ ۹۸/۱۲/۷در دفتر دادستان محترم برگزار گردید.


برگزاری جلسه در خصوص ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی خانواده زندانیان ۹۸/۱۱/۱۶

در تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۹۸ جلسه ای در خصوص ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی خانواده زندانیان و با حضور ، معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان ، رئیس مرکز خدمات اجتماعی، رئیس اداره قضائی و اجرای احکام، مدیر عامل انجمن، رئیس اداره بهداشت  و درمان و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی برگزار گردید. در این جلسه مقرر گردید دوره آموزشی جهت پیشبرد اهداف جلسه برای خانواده زندانیان و فرزندان بالای ۱۵ سال تا پایان سال ۹۸ برگزار گردد. و نیز  اختصاص مبلغی به عنوان  کارت هدیه برای خانواده ها و فرزندان ایشان  به منظور افزایش انگیزه شرکت کنندگان از محل درآمد انجمن حمایت زندانیان اراک.


حضور  جناب حجت الاسلام و المسلمین  آقای عبدالهی  در انجمن حمایت زندانیان اراک ۹۸/۱۱/۰۵

رئیس محترم دادگستری استان جناب حجت الاسلام و المسلمین  آقای عبدالهی  در روز شنبه مورخ ۵/۱۱/۹۸ به طور سرزده از انجمن بازدید و از نزدیک با فعالیت ها و مشکلات  انجمن آگاه شدند. چراغی مدیرعامل محترم انجمن نیز گزارشی از روند کاری و خدمات رسانی به خانواده های زندانیان و معدومین ارائه نمودند. ایشان در پایان از واحد مددکاری و مالی انجمن بازدید و پرسنل را مورد تفقد قرار داد.


  • برگزاری هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان اراک در تاریخ  98/10/26

در این جلسه ابتدا دکتر قاسمی دادستان مرکز استان و رئیس هیات مدیره فرمودند انجمن حمایت از زندانیان در واقع انجمن حمایت از خانواده زندانیان می باشد و تمام سعی و تلاش اعضای آن در جهت کمک به خانواده مددجویان و  رضای خداوند متعال است. در ادامه ایشان فرمودند در حال حاضر حدود ۶۰۰ خانواده بی بضاعت تحت پوشش هستند و به مناسبتهای متعدد  بسته های حمایتی به ایشان تحویل داده می شود و ضمناً بایستی به دنبال راهکارهایی برای اشتغال و توانمندسازی  مددجویان و خانواده های ایشان به جهت رسیدن به اهداف بلند مدت و جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات بیشتر در زندگی آنان باشیم.


برگزاری جلسه ای در خصوص بهبود وضعیت خانواده زندانیان تحت پوشش۹۸/۱۰/۸

در تاریخ ۸ دی ماه جلسه ای با حضور چراغی مدیر عامل ، فیروزی مددکار انجمن، آقای فتاحی مسئول دفتر تسهیل گری استانداری و مددکار و کارشناس حقوقی آن دفتر، در دفتر  انجمن تشکیل و مقرر گردید تفاهم نامه ای درخصوص بهبود وضعیت خانواده زندانیان تحت پوشش که در منطقه باخلج و رودکی ساکن هستند تهیه وتنظیم گردد.


نویسنده:hemayat

تماس با ما


آدرس:خیابان شیخ فضل اله نوری (دروازه شهرجرد) کوچه شهید سنجری

کدپستی: 3814974393


شماره تماس: 32221272-32217139
شماره فکس : 32221272 داخلی شماره 7


ایمیل:Anjoman.Hemayat.Arak@gmail.com

نقشه